fbpx

Kwas hialuronowy

ZABIEGI Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO

Naturalny składnik naszego organizmu – kwas hialuronowy, obok włókien kolagenowych oraz elastyny odpowiada za prawidłowe napięcie skóry, jej sprężystość i nawilżenie. Ma działanie silnie higroskopijne, bardzo silnie wiąże wodę, co pozwala na stały poziom nawilżenia tkanek. Dodatkowo pełni rolę nośnika dla substancji odżywczych w głąb skóry, co daje początek tworzeniu nowych włókien kolagenowych.

Niestety z wiekiem tracimy nasze naturalne zapasy kwasu hialuronowego, przez co skóra staje się bardziej wiotka i mniej elastyczna, co objawia się pogorszeniem konturu twarzy, tworzeniem zmarszczek. Z pomocą przychodzą zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Preparat ten może być podawany w dowolne miejsce na twarzy. W zależności jaki efekt pragniemy uzyskać, taki rodzaj kwasu dobieramy. Kwas hialuronowy nieusieciowany stosujemy głownie w zabiegach rewitalizacji skóry . Kwas hialuronowy usieciowany w zależności od jego gęstości stosujemy np. do korekcji płytkich zmarszczek, lub do odbudowy wolumetrycznej całej buzi. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymywać sie powinien do 12 miesięcy. Przy każdym kolejnym podaniu oraz poprawy jakości skóry efekt ten będzie się systematycznie wydłużał.

WSKAZANIA

Modelowanie oraz poprawa owalu twarzy

Modelowanie kości policzkowych

Rewitalizacja oraz powiększanie ust

Korekta drobnych zmarszczek

Likwidacja bruzd nosowo-wargowych, ” linii marionetek”

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

Ciąża oraz okres karmienia piersią

Czynny stan infekcyjny skóry

Uogólniona infekcja organizmu

Czynna infekcja wirusem opryszczki

Choroba autoimmunologiczna

Uczulenie na składniki preparatu

Skłonność do tworzenia się blizn

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Krwiak w miejscu iniekcji ( utrzymuje się do 7 dni)

Obrzęk oraz tkliwość w miejscu podania ( najczęściej utrzymuje się od 2-4 dni )

Reakcja alergiczna na preparat

Niesymetryczny efekt ( w razie takiego zdarzenia, wykonywania jest korekta po wygojeniu się miejsca poddanego zabiegowi)

PREPARATY

Stosowane przeze mnie preparaty są to najwyższej jakości kwasy hialuronowe z udokumentowanymi badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE klasy III co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność wykonanego zabiegu. Są to preparaty bezpieczne, w pełni wchłaniane, nie są pochodzenia zwierzęcego. Tylko dzięki takim produktom  mogę być pewna, że wykonane zabiegi nie dają powikłań niebezpiecznych dla zdrowia i życia pacjentów.

GAMA PREPARATÓW MAREK :

Restylane (Volyme, Refyne, Defyne, Fynesse, Kysse, Lyft, Skinbooster Vital, Vital Light)

CROMA SAPHYA

ZALECENIA POZABIEGOWE

Używanie kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym

Kremy łagodzące oraz kojące miejscowy obrzęk oraz zaczerwienienie.

Spożywanie 2l wody na dobę

 

Cena zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego

  • wypełnianie i modelowanie ust 1200 zł ( cena za 1 ml preparatu)
  • wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, modelowanie skroni, grzbietu rąk , zmarszczek palacza etc 1200 zł ( cena za 1 ml preparatu)
  • modelowanie policzków, brody 1200 zł (za 1 ml preparatu).

Efekty zabiegu z kwasem hialuronowym 2Efekty zabiegu z kwasem hialuronowym 3Efekty zabiegu z kwasem hialuronowym 5Efekty zabiegu z kwasem hialuronowym 6

  • 40 min
  • od 1200 zł