fbpx

3 STEP PEEL ZO Skin Health

3 Step Peel Zo Skin Health to jedyny w swoim rodzaju peeling chemiczny.

Jest to procedura dogłębnego, wielowymiarowego złuszczania skóry wykorzystująca technologię trzech kroków, po to, aby zapewnić regenerację naskórka i stymulację skóry właściwej przynosząc tym samym długotrwałe efekty.
Specjalna kombinacja trzech kwasów❗️ (kwasu salicylowego, trichlorooctowego i mlekowego) połączona z regeneracyjnym działaniem Retinol Crème Complex i kojącym Hydrating Crème, jest w stanie złuszczyć głębokie warstwy naskórka i zapoczątkować procesy odnowy komórkowej.
Zabieg dedykowany jest każdemu Pacjentowi, niezależnie od wieku, płci, czy typu cery. Może być stosowany rutynowo celem utrzymania zdrowej skóry, lub w przypadku chorób skóry jak :
*ostudę (nabyte przebarwienie skóry związane ze wzmożonym wytwarzaniem melaniny powstające w miejscach eksponowanych na słońce)
*przebarwienia wywołane stanami zapalnymi
*fotostarzeniem
*drobnymi zmarszczkami
*poszarzałą lub wiotką skórą
*rozszerzonymi porami
*bliznami potrądzikowymi
*trądzikiem
Pełny efekt złuszczania zaczyna się ok. 3 dnia od nałożenia peelingu i trwa około 2- 3 dni. Dodatkowo w czasie zabiegu Pacjent zostaje zaopatrzony w krem regenerujący oraz krem z retinolem przyspieszającym złuszczanie, oraz potęgujące działanie terapeutyczne.
WAŻNE ! aby uzyskać najlepsze rezultaty terapeutyczne, zabieg musi zostać poprzedzony odpowiednim przygotowaniem skóry min 4 tygodnie przed zabiegiem podstawowym programem naprawczym od Zo Skin Health oraz kremem z retinolem Wrinkle+ Texture Reapir.

 

  • 30 min
  • 1300 zl zł